Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/5f2eb175e0997/

Чергова звітність у НАЗК

08.08.2020, 17:06
Четвертого серпня 2020 року Ліберально-демократична партія України в умовах пандемії SARS-Cov-2 надала звіт за другий квартал 2020 року Національному агентству запобігання корупції шляхом передачі електронного повідомлення. Таким чином ми продовжили практику економії ресурсу сайту та засвідчили, що змін у нашій беззмістовній звітності порівняно з попереднім періодом не відбулося.

У той же час вимушені відзначити, що після неодноразового надсилання цієї інформації на електронні адреси НАЗК ми отримували відповіді, що наші повідомлення не будуть зареєстровані, бо мають бути скріплені підписом та відповідати вимогам такого собі ДСТУ 4163-2003. У той же час жодна відповідь НАЗК не була скріплена ніяким підписом.

Ставимо до відома НАЗК та широку громадськість: будуть зареєстровані чи ні направлені нами на адресу НАЗК листи, звітність була отримана комісією, що вже зафіксовано електронною перепискою.

Прикладені ж до наших послідовно переданих повідомлень документи не потребують електронного підпису, а на час карантину не завжди є можливість надсилати скани документів.

Змісту того, що надсилають дописувачі НАЗК, його традиційно злісна бюрократія не хоче бачити. Це дуже поганий діалог.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet