Головна Контакти Карта сайту
27 лютого, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЧим небезпечні ігри з Конституцією?

26.01.2011, 21:36/ Коментарі
Версія для друку
13 січня 2011 президент України Віктор Янукович заявив про створення найближчим часом Конституційної асамблеї, яка займеться удосконаленням окремих положень Основного закону.

Експерт Інституту лібералізму, заступник голови Ліберально -демократичної партії України Яків Гольденберг з цього приводу в інтерв'ю виданню "Президент України - народне обговорення" зауважив, що Конституція не передбачає такого органу, і що таким чином президент намагається легітимізувати чинну владу ПР.

У той же час, асамблея дійсно може бути створена усіма зацікавленими політсилами із запрошенням конституціоналістів, але навряд така домовленість можлива при цій владі. "Скоріше, це буде зроблено після того, як президент піде, вимушено чи добровільно", - уточнив він.

При цьому Я. Гольденберг нагадав, що свого часу легітимний президент Віктор Ющенко оголосив про створення широкої конституційної комісії, але відразу ж порушив принцип її формування. "Тоді ми делегували 2 людини, але їх ніхто і не думав запрошувати", - відзначив заступник голови партії.

Між тим, він не виключив, що у влади може бути й така послідовність дій: влада готує свій варіант, друкує 6-10 млн. примірників проекту, громадяни знайомляться, озвучується думка політсил і фахівців. "Влада виходить на референдум. Приймається конституція, негайно проводяться вибори всієї влади, в тому числі президента, якщо конституція передбачає цю посаду", - припустив експерт Інституту лібералізму.
 

Партійні новини:
Коментарі
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet