Головна Контакти Карта сайту
22 жовтня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПовідомлення про засідання Політичної ради ЛДПУ

13.08.2020, 18:19/ Акції та заходи
Версія для друку
Засідання Політради відбулося 14 серпня 2020 року. Обговорювали питання участі кандидатів від партії в місцевих виборах, політичної декларації позапарламентських партій, ситуації в Бєларусі, взаємодії партійних структур в умовах пандемії. Були обговорені питання змін до програми партії, а також до статуту відповідно до горизонтальної структури управління.

Вирішили взяти участь у місцевих виборах за новим Виборчим кодексом.
У виборних органах громад та вищих рівнів управління, де не буде кандидатів від партії, рекомендували підтримати представників “Голосу” або дозволити брати участь у списках цієї партії.

Політрада підтримала політичну декларацію позапарламентських партій (у тому числі ППУ, НДП, ХДС) щодо створення демократичного об’єднання і взаємодії позапарламентських партій. Також вирішено продовжувати сприяти єдності демократичних проєвропейських патріотичних парламентських та позапарламентських партій та започаткуванню єдиної платформи – Альянсу демократичних сил України.

Партія не визнає фальсифікованих результатів виборів президента Бєларусі та співчуває мирній боротьбі громадянського суспільства проти узурпатора. Пропонуємо українській владі зайняти цю принципову позицію. Вважаємо необхідним перенести в іншу країну європейський переговорний майданчик щодо припинення російської агресії проти України.
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet