Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідУчасть у Дев‘ятому Національному експертному форумі

10.06.2018, 19:24/ Акції та заходи
Версія для друку
07 червня 2018 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг і вчений секретар Інституту лібералізму Андрій Мигаль взяли участь у ІХ Національному експертному форумі.

Окремі дискусії, особливо перша,- підназвою "Формула безпеки України. Продовження", залучили представників влади та експертів. Виступи п.п. Турчинова та Аваковабули цікаві не тільки для експертів, але й для політиків. Представниками Європарламенту та Атлантичної ради міжнародних організацій надавалися запевнення щодо продовження підтримки України та її безпеки.

Щодо деяких пропозицій "пілотних" проектів влади на Донбасі ще будемо говорити. Незважаючи на мирний характер тих чи інших пропозицій влади (за участю миротворців чи без неї), було загальне розуміння щодо подальшого довгого шляху до припинення війни, що розв’язана Росією проти "братської" України. Все більший політичний та моральний вододіл визначається між народом та проросійськими провідниками в Україні, що пропагують мир через капітуляцію.

Форум став переважно обміном думок експертів з експертами. Керівників інших партій цей захід, як і раніше, не зацікавив. Та маємо відзначити, що присутні представники ЗМІ забезпечили подальший резонанс від цього заходу.

Прес-служба ЛДПУ
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet