Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідУчасть у конференції

23.04.2018, 16:39/ Акції та заходи
Версія для друку
29 березня 2018 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг і вчений секретар Інституту лібералізму Андрій Мигаль взяли участь у конференції "Шлях до економічного прогресу України".

Конференція була організована новою громадською структурою ГО "Фундація інноваційного лідерства", голова якої Андрій Доценко і запропонував спікерам сформувати візію економічного майбутнього України та певні месиджі як мінімум для учасників заходу.

У запрошенні було анонсовано обговорення учасниками дискусій перспектив економічного розвитку, трендів у світовій економіці, шлях економічного розвитку України. Організаторам дійсно вдалося долучити до обговорення у дискусійних панелях ряд досить різних спікерів саме щодо ставлення до реформ та реформаторства.

Так, перший президент України Леонід Кравчук визначив такі ментальні ознаки українців, як одночасно гетьманство, прагнення до свободи та хуторянство, а серед прагнень сучасної управлінської "еліти" побачив в основному вирішення особистих інтересів. Перспектива не дуже оптимістична. До речі, пан Леонід користувався великою увагою учасників конференції.

Голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна скаржилася на важкий шлях проходження у парламенті реформаторських законів, хоча ми знаємо, що вона користується підтримкою владних фракцій парламенту, виконавчої влади, а інколи єпевним транслятором останньої.

Міністри економіки різних років продемонстрували фактично полярні думки щодо реформ. Віктор Суслов переважно хвалив себе за деякі акти тактичного характеру, що тимчасово допомогли деяким важливим виробництвам, а Роман Шпек настійливо закликав до послідовних реформаторських дій всіх гілок влади.

Голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк розповідав про конкретні ініціативи заради розвитку не сировинних, а переробних галузей промисловості.

Виступ заступника бізнес-омбудсмена Тетяни Короткої вселив надію, щоїї служба буде ефективною, а заступник голови комітету підприємців України Ліна Клебанова змушує вірити, що ініціатива бізнесу за ліберальну податкову реформувсе-таки спрацює.

Найбільше сподобався виступ Олександра Громико – президента Української асоціації виробників, який займається конкретною справою - виробництвом побутової техніки.

Можемо вже традиційно відзначити відсутність інтересу лідерів інших партій до подібних заходів.

Прес-служба ЛДПУ
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet