Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/5a2fe7eaa18e2/

Участь у конференції

30.11.2017, 16:30
30 листопада 2017 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг взяв участь у конференції "Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики".

Досить цікавими були доповіді іноземних учасників, особливо доповідь Урски Умек, адміністраторки секції встановлення стандартів у медіа Головного директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи. Доповідь стосувалася використання інтернету під час виборчих кампаній.

Взагалі основні полеміки точилися навколо не свободи вираження поглядів як такої, і не питань цензури власників ЗМІ, самоцензури та державного тиску, а переважно навколо протиставлення ринкового забезпечення державних та недержавних (непартійних) ЗМІ як рекламних майданчиків дотриманню етичних стандартів та можливим державним обмеженням реклами партій під час виборів (аж до повної заборони цієї реклами).

Серйозно також ставились питання учасниками щодо розмежування інформування та реклами, щодо фейкових "новин".

Видається, що добрим заходом щодо політичної самоосвіти громадян, особливо перед виборами, могло би стати започаткування загального майданчика на кшталт "Укрпартінформа", який існував у 90-х роках.

Під час неформального спілкування з керівниками непартійних структур, у тому числі об’єднань роботодавців, вирішено знаходити спільні теми для співпраці.

Прес-служба ЛДПУ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet