Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідУчасть представників ліберальної демократії в економічному форумі

06.11.2017, 16:27/ Акції та заходи
Версія для друку
03 листопада 2017 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг і вчений секретар Інституту лібералізму Андрій Мигаль взяли участь у Другому економічному форумі "Масштаби та схеми тіньової економіки".

Захід, який гумористи назвали би, наприклад, "битва з тінню", був організований рядом таких структур, як Коаліція за ліберальну податкову реформу, що мали на меті знайти оптимальні рішення подолання схем ухиляння від сплати податків.

Відомо, що незалежні дослідження глобального руху капіталу та товарів дозволяють визначати обсяги тіньової економіки, у т.ч. контрабанди. У той же час представники законодавчої та виконавчої влади, що задіяні в тих чи інших схемах, не зацікавлені в створенні умов, що обмежили б тіньовий ринок. Показані приклади скорочення такого ринку, у т.ч. тютюнової продукції.

Очевидно, що різні бізнес-об’єднання можуть підтримувати одні заходи та не підтримувати інші, та в проекті резолюції форуму є декілька серйозних пропозицій, у тому числі таких, що начебто й виходять за межі анонсованої боротьби.

Так, безумовно можна підтримати суспільний контроль монополій, зниження державних видатків, остаточну ліквідацію податкової міліції, що начебто вже не існує; спрощення митних процедур, зменшення ФОП, підтримку малого та середнього бізнесу.

Стосовно оподаткування виведеного капіталу, скорочення бази спрощеної системи оподаткування, розширення сфери дії касових апаратів треба далі працювати з усією відкритістю та залученням представників усіх бізнес-асоціацій.

Прес-служба ЛДПУ
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet