Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/5706673a35809/

Про підготовку круглого столу з питань Конституції

07.04.2016, 16:57
ЛДПУ та Інститут лібералізму анонсують круглий стіл з питань Конституції. Ми запрошуємо дружні партії, аналітичні центри взяти участь у цьому заході.

Для ефективної підготовки заходу просимо надавати пропозиції. Орієнтовний термін проведення – травень-червень 2016 року.

Також ми продовжуємо участь у нашому інтерактивному проекті Конституції і запрошуємо долучитися до нього фахівців.
Як ми писали раніше (http://www.ldpu.org.ua/liberalism/561aa586849b8), конституційний процес із самого початку творення держави творився надто довго, непрофесійно, непродумано, за кальками колишнього Союзу. Та й правонаступництво велося від УРСР.

Вітаючи "повернення" до другої конституції, ми на XVI з‘їзді ЛДПУ були вимушені відзначати, що подальші зміни та проекти бажають бути набагато кращими. Діяльність останнього складу конституційної комісії, що визначався чомусь не парламентом, а президентом (який має бути гарантом, а не реформатором), не виправдала сподівань.

За нагальними питаннями розподілу влад, судової реформи, адміністративного поділу, реформи самоврядування стоять фундаментальні питання тяглості державотворення, ідеології документу, його структури.

Запрошуємо колег до роботи.

Політрада ЛДПУ
Рада Інституту лібералізму

© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet