Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/530f65f2bc1ad/

Міжнародна підтримка

27.02.2014, 18:21
Відбулася чергова зустріч голови Ліберально-демократичної партії України Я.Гольденберга з правозахисником, представником Національної Ради Демократичних сил Азербайджану, керівником української філії міжнародної азербайджанської асоціації "Право та Справедливість" п.Ялчином Кахраманогли.

П. Ялчин передав керівництву ЛДПУ заяву Національної Ради Демократичних сил Азербайджану (голова Джаміль Гасанли) щодо перемоги Українського народу над авторитаризмом. Голова ЛДПУ подякував за дружню заяву та добрі побажання.

Нижче наводимо текст заяви.


ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ АЗЕРБАЙДЖАНУ ПРО ПОДІЇ В УКРАЇНІ

Протягом останніх чотирьох місяців Українська держава та український народ прожили один із найскладніших та найпочесніших етапів історії. Добру волю та надії українського народу в його прагненні приєднатися до європейської сім’ї через підписання Угоди з Європейським союзом про асоціацію та зону вільної торгівлі на третьому саміті країн Європейського Союзу і Східного партнерства у Вільнюсі було принесено в жертву інтересам політичного керівництва уряду. Українські борці за волю не мали змоги миритися та не згодилися зі жменькою політичних спекулянтів, чия гонитва за власним зиском принесла в жертву інтереси країни та народу, який шляхом євроінтеграції волів наблизитися до таких цінностей як права людини, верховенство закону, демократія, політичний плюралізм, свобода вибору та конкуренції, принципів належного керування, соціального процвітання і прогресу. Гордий український народ протягом останніх декількох місяців у складних погодних умовах, на майданах під зливою куль разом зі старими та дітьми, у боротьбі за волю створив один з найпрекрасніших героїчних літописів не лише української, але й світової історії. Українці дали незабутній урок авторитарному режиму, тим, хто в 21-ому столітті не бажає зважати на волевиявлення своїх народів, хто забруднив себе корупцією та хабарництвом, хто методами адміністративного керування тягне країну до феодального минулого, хто політичними переслідуваннями та арештами намагається змусити мовчати вільнодумних громадян, хто ставить особисті інтереси та інтереси своїх родин вище від життя мільйонів своїх громадян. Ми вважаємо тих, хто віддав свої життя за волю і щасливе майбутнє України, Мучениками Волі та схиляємо голови перед їхнім духом. І те насіння демократії, що вони посіяли своєю кров’ю, обов’язково зійде та буде внеском у боротьбу за щастя всіх народів, разом з народом Азербайджану, проти тиранії та гноблення.

Ми, як Національна рада демократичних сил, вітаємо народ України з революційною перемогою над авторитаризмом, бажаємо великих успіхів демократичним силам, які втілюють справжню волю та очікування українського народу у формуванні нової держави. Ми певні: проведення демократичними силами широкомасштабних реформ в короткий термін зможе вирвати Україну з радянського минулого, та якнайшвидше приведе до реалізації мрії європейської інтеграції дружнього і братнього народу України. Непохитна воля та рішучість боротьби головного і справжнього героя української революції – українського народу, який з гордістю подолав усі випробування, дозволяють нам стверджувати це напевно.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet