Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/5148861853ba3/

Голова ЛДПУ Яків Гольденберг відвідав святкування Новрузу азербайджанською спільнотою в Україні

19.03.2013, 17:36
На запрошення організатора весняного свята Новрузу в Києві відомого азербайджанського правозахисника Ялчина Кахраманогли голова ЛДПУ Яків Гольденберг 18 березня 2013 року відвідав цей захід.

Приводимо текст привітання голови партії.

Дорогі друзі!
Вельмишановний пан Ялчин Кахраманогли!


Дозвольте подякувати за люб’язне запрошення на відзначення національного свята - Новрузу, що його передав мені пан Ялчин – один з лідерів азербайджанського правозахисного руху.

Майже два десятки років пройшло з часу іншої досить знаменної події – першого з’їзду мусульман України, який я мав честь привітати від імені Ліберально-демократичної партії України.

Згадав свою думку, висловлену тоді. За крахом атеїстичних держав наступив час, подібний часу реформації, коли людина стає ближче до Бога, відновлює зв’язок з ним, підходить до думки, що з Богом можна, я б сказав, укласти договір на чесне служіння Богові, людям, суспільству, але нема ніякої змоги укласти зговір на негідні дії, хоча б і в ім’я держави, народу, нації. Двадцятирічний розвиток довів, що не так багато людей відповідало на виклик часу, а дехто задля збереження влади сповна використав кон’юнктуру.

У міжнародних справах наша партія дотримується позиції невтручання в справи інших країн. В той же час ми маємо право висловлювати своє ставлення до тих чи інших подій. Ми маємо зв’язки з ліберальними партіями та правозахисними організаціями.

Наша партія завжди виступала за повну реалізацію прав і свобод людини, проти авторитаризму та тоталітаризму. Ми підтримуємо повернення вигнанців до своїх історичних домівок. В Україні є певний позитивний досвід цього. Ми розуміємо, що у випадку військових конфліктів відновлення справедливості є складною та важкою проблемою.

Новруз як свято весни відзначався ще у Вавілоні 21 дня нісану та продовжувався 12 днів. Новруз Байрами пов’язується з древньою релігією азербайджанців — зороастризмом, тобто він відзначався в доісламські часи. Це дуже світле, цікаве та приємне свято.

Дозвольте висловити велике задоволення від запрошення та побажати успіхів у вашій гуманістичній справі.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet