Головна Контакти Карта сайту
12 травня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Наші кандидати
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Голосування
Світлини

ВхідЛіберали відповіли на драматичні демографічні зміни в Європі

15.10.2010, 18:39/ Акції та заходи
Версія для друку
15 жовтня 2010р. Європейська партія лібералів, демократів і реформаторів (ELDR) на Конгресі в Гельсінкі ( Фінляндія) затвердила пропозиції політики реагування на велику проблему в Європі 21-го століття: Демографічні зміни ! Читайте докладну резолюцію тут .

Крім того на з'їзді була прийнята резолюція "Про відносини між Росією і Європейським союзом", запропонована делегацією Російського Народно-Демократичного Союзу (РНДС), очолюваною Михайлом Касьяновим, про що повідомляє офіційний сайт Касьянова.

У тексті резолюції ELDR, зокрема, закликає ЄС "публічно відзначати та давати відповідну оцінку будь-яким антидемократичним процесам в Росії, що суперечить її міжнародним зобов'язанням" і пропонується будувати партнерські відносини Росії та Євросоюзу на засадах цінностей свободи, демократії та прав людини.

Європейська ліберально-демократична та реформістська партія ELDR була заснована в 1993 році - ліберальна партія, діюча в ЄС, що включає ліберальні та центристські національні партії Європи. Партія є конфедерацією національних політичних партій і представлена в Європарламенті Альянсом лібералів і демократів, який займає там третє місце за кількістю представників.
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet