Головна Контакти Карта сайту
24 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗамість місцевих виборів, що не відбулися 30 травня, пройде семінар

27.04.2010, 16:54/ Акції та заходи
Версія для друку
29 травня 2010 напередодні невідбувшихся місцевих виборів у Києві пройде семінар-практикум для кандидатів у депутати різних рівнів та кандидатів у мери: "Підготовка до місцевих виборів: сценарії та рішення". Координатор проекту MESTNYE.com Павло Карайченцев повідомив, що, незважаючи на невизначеність з датою та системою виборів питання підготовки до них стоїть на порядку денному у всіх регіонах:

"Скасування 30 травня - це не відміна виборів взагалі. Дата з'явиться і будь-яка з них буде несподіванкою для тих, хто не готувався до виборів. Ті, хто мають серйозні плани, розглядають перенесення як відстрочку. У рамках семінару ми зібрали кращих діючих політтехнологів, що спеціалізуються на місцевих виборах. Це не балакучі голови з телевізора - це практики ".

За словами організаторів семінару, сьогодні відчувається гострий дефіцит кадрів для ведення місцевих кампаній - провиною пропорційна система виборів, яка знищила місцевих політменеджеров як клас, висунувши на перші ролі партійних функціонерів.

Учасники семінару-практикуму зможуть надолужити втрачене та здобути практичні навички, які ефективні на місцевому рівні, як при пропорційній, так і при мажоритарній системі виборів.

"Через перенесення виборів, помінявся календар реалізації політичних проектів - ті, хто почали заздалегідь не знають, що робити згортати або продовжувати фінансувати проекти повноформатно - що значно здорожує участь у виборах. Один з блоків семінару орієнтований на можливості переформатування проектів з урахуванням зміни правил гри "- розповідає Ігор Душин, один з авторів підручника" Вибори. Технології виборчих кампаній ", голова Ліберально-демократичної партії України.

Детальніше про цілі та зміст семінару "Підготовка до місцевих виборів: сценарії та рішення" читайте на сайті проекту "MESTNYE.com "
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet