Головна Контакти Карта сайту
12 травня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Наші кандидати
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Світлини
Запитання і відповіді

ВхідВідбувся ХІІІ позачерговий з’їзд партії

11.08.2007, 17:36/ Акції та заходи
Версія для друку
Сьогодні відбувся ХІІІ позачерговий з’їзд Ліберально-Демократичної партії України.

Делегати ХІІІ з’їзду розглянули два питання порядку денного: Про утворення виборчого блоку політичних партій для участі у позачергових виборах народних депутатів, про надання повноважень на підписання угоди про утворення виборчого блоку.

З першого питання доповідав лідер партії Ігор Душин.

Він зазначив, що партія постійно бере участь у виборчих процесах. "Ми активно пропагуємо ліберальну ідею, на жаль, вона ще не визріла для сприйняття українським соціумом. Але ми завжди йдемо зі своїми ідеями на парламентські вибори. Ми висували власного кандидата і на вибори Президента, та через присутність великої кількості технічних кандидатур бажаного результату досягнуто не було. До двох головних кандидатів ми підходили за принципом - одному не віримо, другого боїмося", - розповів лідер партії про виборчу історію партії.

"Сьогодні у нас є унікальна можливість створити виборче об’єднання - Блок Вєрки Сердючки "За своїх". Залишати виборчу кампанію без такого Блоку - це залишити вибори без вибору. Такого епатажного ходу не було за всю історію українських виборів.

Створення такого Блоку є вчасним і потрібним, це весело, це добре. Цим ми скажемо всьому політикуму своє "фе" і дамо можливість людям сказати всім владофілам - да пашли вы!

Я пропоную делегатам визначатися, або ми беремо участь у виборах, або відсторонюємося, бо іншого шляху до перемоги, окрім створення Блоку Вєрки Сердючки "За своїх", у нас не існує", - наголосив Ігор Душин.

За словами лідера партії, ще тривають перемовини з Андрієм Данилком, "але все буде добре", оптимістично заявив Ігор Душин.

"Безперечно, що перший номер у виборчому списку нашого блоку буде належати автору образу Андрію Данилку. У нас є один місяць на кампанію, є один шлях, є одна зірка. Осяяні сяйвом зірки, ми переможемо!

Один політик в своїй рекламі говорить, що він повертається, та хто його кликав!? А ми з вами маємо закликати зірку на царство.

Ми робимо простий, зрозумілий, можливо, дещо цинічний проект, але запевняю вас, що він сьогодні необхідний людям. За попередніми соцопитуваннями, Блок Сердючки вже має 2% по Україні, БЮТ по Києву дає нам - 2,9%, в Полтаві - 10%, в Одесі - 4%. І це тоді, коли виборча кампанія нами ще не велася. Я переконаний, що наш Блок набере мінімум 4%, але я більш схильний розраховувати на 7-12%, і це реально!", - переконував делегатів Ігор Душин.

Та не всі делегати відразу сприйняли пропозицію свого лідера, деякі запитували, як співставити з новим Блоком ліберальну ідею?

"Ми маємо перш за все розраховувати на власну фракцію в парламенті, яка дозволить нам втілювати наші програмні засади. Ми досі були партією клубного формату, а створення Блоку Вєрки Сердючки "За своїх" дасть нам можливість перетворитися на політичну силу з власною ідеологією, яка зможе впливати на державну політику в усіх сферах.

Парламент перетворився в закритий клуб, і ще не один десяток років у партій, які не мають розкручених лідерів, відомих брендів, не буде жодного шансу туди потрапити. Вєрка Сердючка - це шанс пробитися до парламентської трибуни, з якої ми можемо звертатися до всієї України", - відповів Ігор Душин.

Після нетривалих дебатів делегати з’їзду підтримали пропозицію щодо створення Блоку Вєрки Сердючки "За своїх". Також був проголосований список кандидатів у народні депутати від Ліберально-Демократичної партії.
Посилання:
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet