Головна Контакти Карта сайту
24 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідУвага! Новий проект "ВІЛЬНЕ СЛОВО"

24.04.2007, 12:17/ Акції та заходи
Версія для друку
Щодня ми читаємо пресу, інтернет, слухаємо радіо, дивимося телевізор. На жаль, у нас поки що не сформувалася свобода слова, але вже з'явилася свобода виразів. Рівень журналістики - страхітливий. Загальний принцип - за що платять, про те і пишемо... Потрібно визнати, що серед звалища недоталантів, все-таки, зустрічаються люди, які не тільки володіють словом, але і мають свою точку зору на те, що відбувається, уміють думати і аналізувати.

Найприємніше для нас полягає в тому, що талановиті люди, в більшості своїй, дотримуються ліберальної ідеології. Звертаючись до чималої аудиторії, вони щодня несуть в маси ліберальні цінності, формуючи у своїх читачів, глядачів або слухачів ліберально-демократичне сприйняття дійсності.

Не тільки журналісти, але і всі люди думаючі, в якій би сфері вони не працювали – музиканти, літератори, архітектори, дизайнери, технарі, істинно, а не ті, які привласнили це звання собі завдяки близькості до влади, еліта нашого суспільства розуміє, що майбутнє за розвитком громадянського суспільства. Майбутнє належить суспільству, позбавленому забобонів та плазування перед владою. І таких людей, на щастя, більшість. Нам не потрібні великі потрясіння і велика імперія, для нас важливо відчувати себе значущими і здатними ухвалювати рішення, які визначатимуть сьогодення і майбутнє країни, яку ми, по праву, вважаємо своєю!

Сайт Ліберально-демократичної партії Україні, як партії єдиної ліберальною і демократичною в Україні, ВІДКРИВАЄ РОЗДІЛ у якому, по мірі своїх зусиль та здібностей, намагатиметься представити країні людей, що відстоюють у своїй повсякденній роботі права особистості, працюють для створення в нашій країні громадянського суспільства та тих, що формують погляди, близькі або співзвучні з ліберально-демократичною, неоліберальной ідеологією.

Запрошуємо всіх, взяти участь у формуванні списку номінантов премії ліберально-демократичного співтовариства ВІЛЬНЕ СЛОВО!
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet