Головна Контакти Карта сайту
14 червня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПро вихід з об’єднання "За волю народу"

28.03.2007, 10:40/ Акції та заходи
Версія для друку
Координаційній раді Харківського обласного громадсько-політичного об’єднання "За волю народу!" від Харківської обласної організації
Ліберально-демократичної партії України


ЗАЯВА


З початку 2005 р. Ліберально-демократична партія України є членом Об’єднання "За волю народу!", а наша Харківська обласна організація - членом відповідного обласного Об’єднання. Створення Об’єднання було ініціативою Партії Промисловців та Підприємців України, яка прийняла участь у Помаранчевій революції на боці сил, що підтримували кандидата у Президенти України В.А. Ющенка. Лідер ПППУ А.К. Кінах був серед перших осіб помаранчевої влади тих часів. Наша обласна партійна організація ввійшла до Об’єднання тому, що нам були співзвучні ліберальні настанови його організаторів на підтримку підприємництва, не сприйняття ними волюнтаристських методів в економіці. Перші дії, заяви та рекомендації обласного Об’єднання обіцяли плідну подальшу співпрацю. Однак відносно скоро реальна діяльність обласного Об’єднання припинилась.

З глибоким смутком і розчаруванням сприйняли ми події, що мали місце 23 березня: вхід А.К. Кінаха до уряду В.Ф. Януковича, та, особливо, приєднання народних депутатів з ПППУ до правлячої коаліції. Демократичним силам країни спричинена значна шкода. З моральної точки зору для нас особливо неприйнятний нещирий, віроломний характер дій групи народних депутатів з ПППУ по відношенню до колег по фракції "Нашої України". Раптова зміна засадничих позицій Партії Промисловців та Підприємців, перехід до олігархічно-кримінального табору визначають для нас неможливість подальшого нашого перебування в Об’єднанні "За волю народу!". Ми не можемо як члени одного Об’єднання розділяти з ПППУ відповідальність за дії правлячої коаліції.

Ми, Харківська обласна організація Ліберально-демократичної партії України, заявляємо про вихід з Харківського обласного громадсько-політичного об’єднання "За волю народу!". Ми звертаємось до Ради ЛДПУ з пропозицією про вихід ЛДПУ з Громадсько-політичного об’єднання "За волю народу!".

Голова ХОО ЛДПУ О.І. Копеліович
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet