Головна Контакти Карта сайту
28 вересня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідМи любимо Вас за те, що Ви є!

23.02.2007, 13:38/ Акції та заходи
Олена Маркосян /
Версія для друку
Скільки суперечок навколо свята 23 Лютого! Він і радянський, і мелітарістський і ще невідомо який... Але це свято чомусь продовжує жити, хоча країна, яка його відзначала вже давно перестала існувати. І це не випадково.

Вся річ у тому, що у великому списку свят, які ми шануємо і відзначаємо просто немає такого дня, коли всі жінки могли привітати всіх чоловіків незалежно від їх віку, освіти, соціального положення і професії. Привітати як захисників їх щастя, радості і спокою.

Ніщо так не зігріває жінку, як любов. Ніщо так не захищає її як благородство і доброта мужчини. Ніхто не обдарує жінку такою безкорисливою і ніжною любов'ю як батько. Ніхто не може так надійно зберегти спокій і радість матері, як благополуччя і процвітання її сина. Ніхто не завоює для жінки таких висот пізнання себе, як чоловік, що кохає її. Ніхто не може так дбайливо і щиро навчити дійсній дружбі і розумінню як брат.

І кожна людина, народжена чоловіком, незалежно від того, як він відноситься до армії, держави, яку віру сповідає, якими талантами наділений, по факту свого призначення завжди і в усьому захисник, завойовник, дарувальник і вчитель для жінок, які його люблять.

Якщо з'явиться в календарі інший День - свято Чоловіка, ми, напевно, забудемо про День 23 Лютого. Але поки такого свята не існує, ми залишаємо за собою право цього дня привітати Вас, дорогі наші чоловіки. Наші Захисники для яких ми - і вітчизна, і життя, і любов.

Поздоровляємо! Бажаємо щастя, сили, доброти і щедрості! Не забувайте, ми любимо Вас щиро, ніжно і палко просто за те, що Ви є. І дай Вам Бог пережити нас, щоб навіть на мить ми не відчули себе беззахисними, самотніми і безрадісними.
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet