Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/439ebbc061367/

Місцеві вибори не турбують ні Президента, ні Парламент, ні політичні партії

13.12.2005, 14:17
Сьогодні в Києві відбулася зустріч голів Ліберально - демократичної партії України Ігоря Душина та голови Прогресивної ліберально-демократичної партії Ізраїлю Олександра Редько.

Після закінчення зустрічі Ігор Душин повідомив, що на зустрічі обговорювалися питання подальшого співробітництва, організації міжнародної міжпартійної конференції "Ліберальна перспектива для країн молодих демократій", та майбутня виборча кампанія в Україні.

"Ми готуємо з'їзд на 18 грудня, ми робили і будемо робити все, щоб Ліберальний блок відбувся. На жаль, деякі з потенційних учасників блоку ще розраховують на самореалізацію в інших політичних проектах та "гальмують" із прийняттям остаточних рішень.

Крім того, створює проблеми для місцевих блоків нова редакція закону про місцеві вибори, що проголосована у Верховній Раді зовсім безсовісно - без обговорення депутатами, з доробкою тексту після голосування та практично вже після початку виборчої кампанії.

Цей закон, швидше за все, буде підписаний Президентом напередодні 20-го грудня, тому що 21-го - крайній термін подачі документів про утворення місцевих блоків.

Очевидно те, що місцеві вибори не турбують і не цікавлять ні Президента, ні Парламент, ні політичні партії. Зараз ми зробили запит до ЦВК по факту внесених до Закону змін і будемо чекати від них відповідь. Але поки що діє старий закон, а новий не підписаний..."
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet