Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/4391b68779982/

Ліберальні демократи обговорили питання майбутнього з'їзду

03.12.2005, 17:15
Сьогодні 3 грудня в Києві відбулося засідання Координаційної Ради Ліберально-демократичної партії України. На засіданні Ради були розглянуті питання блокування і формування виборчих списків у майбутній виборчій кампанії 2006 року.

Як відзначалося на засіданні, реалізація проекту партійного франчайзинга дозволила помітно активізувати роботу місцевих організацій. За даними регіональної соціології вже сьогодні регіональні організації і місцеві блоки за участю Ліберально-демократичної партії України мають визначену підтримку у виборців.

Відкриваючи засідання Координаційної Ради, Ігор Душин сказав:
" У нас немає наполеонівських планів, ми - реалісти. Тому не розповідаємо про більшість або 30% бар'єрах. Ми не хвастаємося. Ми впевнено говоримо - у нас є всі підстави заявляти про те, що наші депутати будуть представлені в більшості обласних центрів України й інших органів місцевого самоврядування як істотна і помітна сила. Тому що ми не пропагуємо боротьбу на стороні одного з двох таборів - ні жовтогарячого, ні біло-блакитного, - а реалізуємо ідеї здорового регіонального егоїзму. Ліберальні цінності, що зрозумілі людям і озвучені нами - "Моє місто - центр світу" відбивають суть тієї ідеології, якою повинні керуватися люди, що приходять у структури влади місцевого самоврядування. Ця ідеологія сьогодні затребувана, сучасна й актуальна. Тому наші зусилля при відносно невеликих витратах з боку центральних партійних органів приносять досить істотні результати.

Ми розуміємо, що в цілому по Україні самостійно не зможемо перебороти трипроцентний бар'єр на виборах у парламент, тому, безумовно, будемо формувати виборчий блок. Ми не метаємося, не робимо множинних і взаємовиключних один одного заяв. Ми шукаємо партнерів і будуємо виборчий блок, головною ідеологією якого буде пріоритет особистості над державою. Вибудувати такий блок надзвичайно важко, але можливо. Сьогодні в парламенті немає жодної партії, перемога якої була б можлива без ліберальних гасел і ідей. І наше "упертість" у збереженні ідеологічної позиції продиктовано бажанням того, щоб ці ідеї і цінності перестали використовувати як декорацію і ховати в стіл після того, як бар'єр переборений. Можливо, назва Ліберального Блоку, над формуванням якого ми сьогодні працюємо, небагато трансформується і розшириться для того, щоб партії, що складають його, почували себе комфортно і бачили власні перспективи для реалізації своїх програм. Однак я ні на секунду не сумніваюся в тім, що в центрі ідеології і програми блоку буде стояти людина й інтереси його розвитку".

Протягом найближчих двох тижнів пройдуть місцеві і регіональні партійні збори і конференції Ліберальних демократів, що обирають делегатів на з'їзд партії.

Координаційна Рада прийняла рішення про проведення з'їзду партії в період з 17 по 24 грудня.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet