Головна Контакти Карта сайту
16 січня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаклик до примирення ОУН, УПА і ветеранів ВОв - політична помилка Президента

17.11.2005, 15:05/ Акції та заходи
Версія для друку
Ігор Душин - син і онук учасників Великої Вітчизняної війни, голова Ліберально-демократичної партії України, вважає заклик до примирення ветеранів Великої Вітчизняної війни й учасників національно-визвольного руху політичною помилкою. Про це йде мова в його публікації "Помилка року" в газеті “Комсомольська правда в Україні”.

„Не знаю, як уявляють собі хід української історії та історичну пам'ять народу члени команди Президента і сам Віктор Ющенко, але думаю, що в їхньому осмисленні історії криється помилка. Помилка, що може стати трагічною для української нації, привести до розколу країни, що тільки починає знаходити дійсну національну єдність”, - говорить Ігор Душин.

„Адже все очевидно. Ветерани УПА і ветерани Червоної Армії ніколи не зможуть пробачити один одного не тому, що їхні позиції непримиренні, а тому, що вони не сварилися. Велика Вітчизняна війна і національно-визвольний рух ОУН-УПА були різними війнами”, - вважає Ігор Душин і пропонує новій команді виправити „головну політичну помилку першого року революції і навчитися розпоряджатися не тільки владою, а і відповідальністю за неї”.

Як відомо, 15 жовтня 2005 року на Майдані в Києві відбулися зіткнення між представниками Комуністичної партії України, Прогресивної соціалістичної партії України і членами Організації Українських націоналістів - учасників урочистого маршу, присвяченого пам'ятній даті.
Посилання:
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet