Головна Контакти Карта сайту
14 червня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПолітична ініціатива ЛДПУ в Криму

10.10.2005, 13:04/ Акції та заходи
Версія для друку
8 жовтня у Сімферополі відбувся перший етап проектного семінару „Політична ініціатива Криму”, що проводився з метою вироблення концептуальних рекомендацій для формування передвиборчої програми Ліберально-демократичної партії України в Криму і можливої реалізації програми в ході виборчої кампанії Кримської республіканської організації ЛДПУ на парламентських виборах 2006 року.

Семінар був організований Кримською регіональною організацією ЛДПУ разом із Кримським Республіканським центром інтелектуального розвитку і проходив у приміщенні Сімферопольського економіко-гуманітарного інституту. У семінарі взяли участь:
керівник Київської організації ЛДПУ Сергій Федоров, голова КРО ЛДПУ Олег Климчук, керівник Севастопольської організації ЛДПУ Павло Ульянов, працівники апарату Ради Міністрів АР Крим,
фахівці з політичної реклами, політологи, фахівці Центру інтелектуального розвитку, викладачі і студенти-політологи Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського.

У результаті проведення першого етапу проектного семінару отримані наступні результати:

1. Ознайомлення учасників семінару в АР Крим з ліберальною ідеологічною платформою ЛДПУ.
2. Виявлення політичних ідей, затребуваних кримським електоральним полем у короткостроковій перспективі.
3. Розробка учасниками семінару можливих варіантів ліберальної стратегії для АР Крим, заснованої на специфіці виявлених політичних поглядів кримського електорату.

Присутній представник центральних органів ЛДПУ Сергій Федоров ознайомив учасників тренінгу зі стратегією партії на виборах до місцевих органів представницької влади. “В першу чергу ми підтримуємо будь-які місцеві громадські ініціативи, які ставлять інтереси городянина на перше місце. Ми готові надати їм партію як ефективний інструмент для реалізації суспільних планів та програм через місцеві органи влади”. Він також відзначив високий професійний рівень тренінгу.

"Даний семінар-тренінг – це лише перший з цілої низки заходів, які Кримська організація партії планує провести найближчим часом для відпрацювання нашої, власно кримської, стратегії виборчої кампанії-2006”, - відзначив голова КРО ЛДПУ Олег Климчук.

Другий етап проектного семінару „Політична ініціатива Криму”
намічений на середину жовтня.
Посилання:
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet