Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/4343c9d575539/

ЛДПУ підписала угоду про створення Запоріжського виборчого блоку “Запоріжжя - наше місто”

05.10.2005, 15:40
4 жовтня між Ліберально-демократичною партією України і громадською організацією “Регіональний союз “Запоріжжя – наше місто” була підписана Декларація принципів партнерства. Як зазначено в документі, міська організація ЛДПУ ініціює створення Запоріжського виборчого блоку “Запоріжжя –наше місто”, а центральні органи партії підтримують цю ініціативу і залучають до неї інші політичні партії.

Після урочистого підписання Декларації голова ЛДПУ Ігор Душин, член координаційної ради партії Олена Маркосян та лідери громадської організації “Регіональний союз “Запоріжжя – наше місто” виступили в прямому ефірі на телеканалу “Алекс”.

“Ми однаково розуміємо базові цінності тих, кто говорить: моє місто – центр світу. Вважаємо, що позиція здорового регіонального егоізму є цілком ліберальною. Сьогодні ми зробили реальну політичну дію в знак протесту проти недолугості виборчих правил за якими депутатів місцевих рад вибирають виключно по партійним спискам. Такий підхід ми будемо реалізовувати і в інших містах України” – заявив в інтерв‘ю Ігор Душин.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet