Головна Контакти Карта сайту
22 січня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідСтворюється політичний ліберальний виборчий блок

19.09.2005, 10:20/ Акції та заходи
Версія для друку
Сьогодні 19 вересня в інформагентстві „УНІАН” відбулася прес-конференція лідерів трьох політичних партій-ініціаторів формування виборчого ліберального блоку на виборах 2006 року. У ній взяли участь голова Ліберально-демократичної партії України Ігор Душин, голова Партії Правозахисту Денис Костржевський і голова Ліберальної партії України Петро Циганко.

Як було відзначено на прес-конференції, вперше в історії України створюється політичний виборчий ліберальний блок, формування якого відбувається не на відданості якому-небудь бренду, а на ідеологічній основі, що припускає спільність партій не в однакових гаслах, а в тім, як ці гасла будуть втілені в реальній політиці.

Лідери партій заявили, що для представників нової генерації української політики, пріоритетним є гасло „Людина понад усе”, підкресливши, що „базисом тієї України, що ми будуємо , є непорушність прав кожного громадянина на правду і власне достоїнство”.

Також партії-ініціатори створення ліберального об'єднання заявили, що блок відкритий для співробітництва з усіма політичними силами і громадськими організаціями, що на перше місце ставлять інтереси і права кожної людини.

Глава Ліберально-демократичної партії Ігор Душин відзначив, що вже незабаром блок поповниться новими іменами, відомими як в Україні, так і далеко за її межами.
Посилання:
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet