Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/431ef8dcea0fe/

Відбулася Всеукраїнська міжпартійна конференція “Вибори-2006”

07.09.2005, 17:27
7 вересня 2005 року в Українському домі провела свою роботу Всеукраїнська міжпартійна конференція “Вибори-2006”. Метою проведення конференції було обговорення ініціативи Президента України щодо підвищення прохідного бар'єру на виборах 2006 року.

У конференції взяли участь 30 політичних партій, серед яких, зокрема, Українська народна партія, Партія Регіонів, Українська партія "Єдність", Партія Правозахисту, Партія промисловців і підприємців України, Ліберально-демократична партія України, партія “Союз” та інші. Переважна більшість учасників заходу наголосила на тому, що підвищення прохідного бар’єру до парламенту не відповідає демократичним цінностям та створює потенційну загрозу узурпації влади.

За підсумками конференції було підписано спільне звернення до народних депутатів України, в якому висловлюється стурбованість щодо намагань влади дестабілізувати політичну ситуацію в державі та зростити паростки тоталітарного суспільства. Лідери партій підтримали ідею продовження спільної роботи щодо протидії будь-яким ініціативам, направленим на збільшення процентного бар’єру.

Також на засіданні було прийнято рішення і надалі проводити аналогічні заходи. Конференція буде постійно діючою і скликатиметься не менше як 1 раз на місяць для обговорення поточних подій, що стосуватимуться майбутніх виборів. Усіх політиків, експертів та партії, які бажають взяти участь в обговоренні проблем, просимо звертатися за телефонами: (044) 235-98-28 , 459-00-95.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet