Головна Контакти Карта сайту
16 січня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідВідбулася Всеукраїнська міжпартійна конференція “Вибори-2006”

07.09.2005, 17:27/ Акції та заходи
Версія для друку
7 вересня 2005 року в Українському домі провела свою роботу Всеукраїнська міжпартійна конференція “Вибори-2006”. Метою проведення конференції було обговорення ініціативи Президента України щодо підвищення прохідного бар'єру на виборах 2006 року.

У конференції взяли участь 30 політичних партій, серед яких, зокрема, Українська народна партія, Партія Регіонів, Українська партія "Єдність", Партія Правозахисту, Партія промисловців і підприємців України, Ліберально-демократична партія України, партія “Союз” та інші. Переважна більшість учасників заходу наголосила на тому, що підвищення прохідного бар’єру до парламенту не відповідає демократичним цінностям та створює потенційну загрозу узурпації влади.

За підсумками конференції було підписано спільне звернення до народних депутатів України, в якому висловлюється стурбованість щодо намагань влади дестабілізувати політичну ситуацію в державі та зростити паростки тоталітарного суспільства. Лідери партій підтримали ідею продовження спільної роботи щодо протидії будь-яким ініціативам, направленим на збільшення процентного бар’єру.

Також на засіданні було прийнято рішення і надалі проводити аналогічні заходи. Конференція буде постійно діючою і скликатиметься не менше як 1 раз на місяць для обговорення поточних подій, що стосуватимуться майбутніх виборів. Усіх політиків, експертів та партії, які бажають взяти участь в обговоренні проблем, просимо звертатися за телефонами: (044) 235-98-28 , 459-00-95.
Посилання:
 

Партійні новини:
Акції та заходи
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet