Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/43098d7b62f7d/

У Севастополі відбулося офіційне відкриття регіонального офісу ЛДПУ

22.08.2005, 11:31
19 серпня 2005 року відбулося офіційне відкриття регіонального офісу Ліберально-демократичної партії України в м. Севастополі. Голова ЛДПУ Ігор Душин і глава Севастопольської міської організації Павло Ульянов у присутності гостей і журналістів перерізали символічну стрічку.

На прес-конференції, що відбулася, Ігор Душин, Павло Ульянов, керівник прес-служби ЛДПУ Олена Маркосян і глава київської міської організації Сергій Федоров відповіли на численні запитання журналістів і представників політичних і громадських організацій міста.

Відповідаючи на запитання про можливе блокування ЛДПУ на майбутніх виборах, Ігор Душин підтвердив, що в даний момент ведуться активні переговори з політичними партіями ліберальної спрямованості про створення ліберального блоку для виборів у Верховну Раду України. Однак ці переговори не вплинуть на те, як будуються відносини центральних органів партії і регіональних партійних структур - регіональні структури вільні у виборі партнерів і будуть самостійно приймати рішення з цього питання.

Павло Ульянов на запитання журналістів про блокування сказав, що не виключає формування передвиборного блоку для виборів у Севастопольську міську Раду, однак таке блокування він вважає за можливе тільки з рівноправною партнерською політичною структурою, а такої на сьогодні він у Севастополі не бачить.

По завершенню прес-конференції в неформальній обстановці пройшла жвава дискусія, в якій обговорювалися проблеми розвитку міста Севастополя та ролі місцевої організації ЛДПУ в їх вирішенні.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet