Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/429f033b0d382/

У Сімферополі відбулася робоча зустріч керівників п’яти загальнокримських організацій політичних партій

02.06.2005, 16:01
Були прийняті рішення про залучення широкого кола громадських і громадсько-політичних організацій до участі в коаліції і проведення 1 1 червня в місті Сімферополі Кримського цивільного форуму „За волю народу!”. Серед основних напрямків співробітництва коаліції - узгодження своїх позицій з ключових питань розвитку Криму внесення пропозицій до органів законодавчої і виконавчої влади; проведення спільних суспільно-політичних заходів і акцій; об'єднання зусиль для забезпечення прозорого і демократичного виборчого процесу, формування народного кримського парламенту в 2006 році.

Також в роботі установчої конференції Кримської коаліції' „За волю народу!” візьмуть участь, Молодіжний парламент АР Крим, кримська організація Громадського парламенту жінок України, Кримська організація Асоціації Укрринок, Організація роботодавців Криму, КРО УСПЇЇ, Кримське представництво Міжнародної торговельної палати, Об'єднання гуманістів і рад інших.

Всеукраїнська коаліція „За волю народу!” була створена аа установчому з'їзді в квітні цього року в Каеві, очолив коаліцію перший віце-прем'єр міністр України А.Кінах.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet