Головна Контакти Карта сайту
14 червня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛДПУ вітає акцію САУ під стінами Секретаріату Президента України

14.05.2005, 19:11/ Акції та заходи
Версія для друку
Акція відбулася 12 травня на вулиці Банковій, на якій установлене загородження, що перекриває доступ до будинку Секретаріату Президента.

Вимоги Союзу Анархістів співзвучні з зусиллями Ліберально-демократичної партії, яка домагається скасування виборчого бар'єру, що позбавляє велику частину громадян нашої країни своїх представників у парламенті.

На акції протесту члени Союзу Анархістів України вручили представникові секретаріату і поширили відкритий лист до Президента, у якому призвали його до виконання своїх обов'язків як гаранта Конституції.

У листі, зокрема, говориться що, "Суспільно-політична ситуація в Україні характеризується наявністю великої кількості малих груп інтересів і представляючих їх політичних партій, які явно не набирають й 3% голосів. Ці партії не мають нагоди популяризувати свої ідеї, зважаючи на контроль ЗМІ з бокові олігархів і держави, і непомірних тарифів на політичну рекламу.

Виборчий бар'єр і застава є політичним, іделогічним і майновим цензом, що порушує частини 2-3 статті 76 Конституцій України”.

Ліберальні демократи України і далі будуть докладати зусиль для скасування виборчого бар'єру для того, щоб інтереси громадян країни були максимально повно представлені в структурі виборних органів влади.
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet