Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/actions/42820dd409fc6/

Ліберальні демократи підтримали створення об‘єднання „За волю народу!”

23.04.2005, 21:51
23 квітня в Будинку профспілок відбулася конференція партій та громадських організацій України, на якій було прийнято рішення про створення громадсько-політичного об‘єднання „За волю народу!”. Ініціаторами створення об‘єднання виступила низка політичних партій та громадських організацій, серед яких, зокрема, Партія промисловців і підприємців України та Ліберально-демократична партія України.

У підписаній учасниками заяві відзначалися позитивні зрушення нової влади”спрямовані на наведення елементарного порядку в управлінській сфері, боротьбу з корупцією, наповнення державного бюджету, підвищення соціальних стандартів”.

Проте були висловленні і суттєві зауваження до діяльності уряду та інших центральних органів виконавчої влади: „Нас турбує тенденція уповільнення темпів зростання ВВП, обсягів промислового виробництва і зовнішньоекономічної діяльності, підвищення податкового тиску на підприємства, руйнування спрощеної системи оподаткування, погіршення умов для розвитку підприємництва. Ми схвильовані неналежним врахуванням інтересів національних товаровиробників, непрозорістю і закритістю підготовки вступу України до СОТ, можливими негативними наслідками цього процесу для економіки та соціальної сфери України. По суті, з ініціативи урядової сторони зупинений соціальний діалог, що ставить під загрозу існування соціального партнерства в країні”.

На наступній робочій конференції учасники об‘єднання планують детально обговорити порядок практичних дій для сприятливого розвитку реального сертору економіки.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet