Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/partners/round-table/5a37f2b4a2b96/

Круглий стіл, організований Інститутом лібералізму зібрав політиків і вчених України

06.10.2005, 19:48
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.

В ході круглого столу були обговорені питання щодо ліберальної складової української економіки, приватизації та структурної перебудови, інвестиційних та інноваційних перспектив, бюджетної політики України, шляхів і можливостей подолання корупції.
В роботі „круглого столу” взяли участь провідні економісти та представники партій ліберальної спрямованості. Серед присутніх: Климчук Володимир Никифорович - директор Інституту лібералізму, Білий Олег Васильович - експерт Інституту лібералізму, Гольденберг Яків Ізраїлевич - експерт Інституту лібералізму, Козловський Віктор Петрович - експерт Інституту лібералізму, Бажал Юрій Миколайович - доктор економічних наук, професор, Бодров Володимир Григорович - доктор економічних наук, професор, Лисицький Віктор Іванович - кандидат економічних наук, Пасхавер Олександр Йосипович - доктор економічних наук, Плотніков Олексій Віталійович - доктор економічних наук, професор, Скуратівський Вадим Леонтійович - експерт Інституту лібералізму та інші.

Як зазначив у вступному слові Володимир Климчук, „на сьогодні існуюче українське законодавство ставить на перший план так звані „державні інтереси”, проте, насправді за ними стоять здебільшого виключно вузькополітичні потреби окремих партій та посадовців. В той же час в Україні інтереси людини, особистості майже ігноруються. Подібні тенденції проникають як в політичну, так і в соціальну сферу, проте, найбільш вразливою від існуючої системи державних відносин є економіка”.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet