Головна Контакти Карта сайту
15 жовтня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідКруглий стіл, організований Інститутом лібералізму зібрав політиків і вчених України

Версія для друку
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.

В ході круглого столу були обговорені питання щодо ліберальної складової української економіки, приватизації та структурної перебудови, інвестиційних та інноваційних перспектив, бюджетної політики України, шляхів і можливостей подолання корупції.
В роботі „круглого столу” взяли участь провідні економісти та представники партій ліберальної спрямованості. Серед присутніх: Климчук Володимир Никифорович - директор Інституту лібералізму, Білий Олег Васильович - експерт Інституту лібералізму, Гольденберг Яків Ізраїлевич - експерт Інституту лібералізму, Козловський Віктор Петрович - експерт Інституту лібералізму, Бажал Юрій Миколайович - доктор економічних наук, професор, Бодров Володимир Григорович - доктор економічних наук, професор, Лисицький Віктор Іванович - кандидат економічних наук, Пасхавер Олександр Йосипович - доктор економічних наук, Плотніков Олексій Віталійович - доктор економічних наук, професор, Скуратівський Вадим Леонтійович - експерт Інституту лібералізму та інші.

Як зазначив у вступному слові Володимир Климчук, „на сьогодні існуюче українське законодавство ставить на перший план так звані „державні інтереси”, проте, насправді за ними стоять здебільшого виключно вузькополітичні потреби окремих партій та посадовців. В той же час в Україні інтереси людини, особистості майже ігноруються. Подібні тенденції проникають як в політичну, так і в соціальну сферу, проте, найбільш вразливою від існуючої системи державних відносин є економіка”.
 
09.08.2019  11:01
"Київська міська організація партії, що зараз завершує процес оновлення керівництва, у 2020 році йде на вибори в Київську міську раду. Створити дієву команду на ці вибори доручено члену Координаційної ради партії Юрію Гергеші. В його команді вже є бізнесмени та представники громадського сектору. Ми даємо можливість висунутися кандидатами в депутати Київської міської ради разом з командою Юрія активним людям, які поділяють ліберальні погляди. Давайте разом боротися за Київ!" - Василь Шепель - член Координаційної ради ЛДПУ
Партійні новини
09.08.2019  11:01 / Заяви
Київ – 2020
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet