Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідВідбувся круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”

Версія для друку
В середу, 2 листопада, в Українському домі Ліберальний блок разом з Інститутом лібералізму провів круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”. В його роботі взяли участь представники політичних партій, народні депутати та вчені.

В ході заходу були обговорені питання щодо доцільності політичної реформи та її подальшої долі, зазначені основні сценарії розвитку подій, що безпосередньо пов’язані з набуттям чинності нової редакції головного Закону, обговорені переваги та недоліки системи влади, що буде формуватися за новими принципами.

За словами одного з учасників Володимира Кизима, „співвідношення порядку і хаоса має бути 4 до 1, а зараз все навпаки. Політична реформа потрібна для того, щоб вийти зі стану хаоса, але після того, як вона почнеться, очікуються важкі часи „.

„Я вважаю, що справжня політична реформа розпочнеться тільки після прийняття закону про Кабінет Міністрів”, - вважає Олена Маркосян, член координаційної ради ЛДПУ.

Як зауважив співголова оргкомітету Ліберального блоку Ігор Душин, „країна повинна народити ідею, а головне - вирости зі стандартів Радянського Союзу, в яких ми, на жаль, досі живемо”.
 
23.04.2018  16:56
Шановні молоді колеги, друзі! Ліберально-демократична партія України звертається до вас у важкий поворотний момент історії України. Ставайте частиною ліберальної спільноти, давайте разом змінювати ситуацію в країні! Ми пропонуємо Україні Ліберальну перспективу. Наша політична сила як ідеологічна партія європейського парламентського типу має більш як чвертьвікову історію. ЛДПУ ніколи не була клановою та перебуває у відкритому спілкуванні з партіями ліберального напрямку, з рядом громадських організацій, у тому числі молодіжних. На відміну від традиційних прикладів недостатньої участі молоді у керівництві українських демократичних партій нового часу, ми завжди надавали можливості молодим людям для прогресу в партії. Активна молода людина ліберального світогляду має всі шанси стати лідером партії, увійти в центральні керівні органи, кандидувати в депутати, президенти. Разом переможемо!
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet