Головна Контакти Карта сайту
15 жовтня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідВідбувся круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”

Версія для друку
В середу, 2 листопада, в Українському домі Ліберальний блок разом з Інститутом лібералізму провів круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”. В його роботі взяли участь представники політичних партій, народні депутати та вчені.

В ході заходу були обговорені питання щодо доцільності політичної реформи та її подальшої долі, зазначені основні сценарії розвитку подій, що безпосередньо пов’язані з набуттям чинності нової редакції головного Закону, обговорені переваги та недоліки системи влади, що буде формуватися за новими принципами.

За словами одного з учасників Володимира Кизима, „співвідношення порядку і хаоса має бути 4 до 1, а зараз все навпаки. Політична реформа потрібна для того, щоб вийти зі стану хаоса, але після того, як вона почнеться, очікуються важкі часи „.

„Я вважаю, що справжня політична реформа розпочнеться тільки після прийняття закону про Кабінет Міністрів”, - вважає Олена Маркосян, член координаційної ради ЛДПУ.

Як зауважив співголова оргкомітету Ліберального блоку Ігор Душин, „країна повинна народити ідею, а головне - вирости зі стандартів Радянського Союзу, в яких ми, на жаль, досі живемо”.
 
09.08.2019  11:01
"Київська міська організація партії, що зараз завершує процес оновлення керівництва, у 2020 році йде на вибори в Київську міську раду. Створити дієву команду на ці вибори доручено члену Координаційної ради партії Юрію Гергеші. В його команді вже є бізнесмени та представники громадського сектору. Ми даємо можливість висунутися кандидатами в депутати Київської міської ради разом з командою Юрія активним людям, які поділяють ліберальні погляди. Давайте разом боротися за Київ!" - Василь Шепель - член Координаційної ради ЛДПУ
Партійні новини
09.08.2019  11:01 / Заяви
Київ – 2020
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet