Головна Контакти Карта сайту
15 липня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

23.03.2015
Від редакції: Ця стаття опублікована у першому числі журналу "Філософська думка" за 2015 рік. Маємо надію, що розробка тематики протистояння модерного та архаїчного мислення, розвінчання агресивної "нової" архаїки буде продовжена.
20.02.2015
Бесіда третя. Ліберальний метод. "Зараз до нас часто приходить молодь. Декого цікавить, що партія може дати йому. Хтось думає, що партія має матеріально просувати його проекти. Хтось хоче бути функціонером, хтось - апаратником. От хто з молоді думає, що ліберальна демократія ідеологічно йому підходить, є людиною активною,- шлях до керівництва проектами, структурами, зрештою – до керівництва країною чекає його саме тут".
21.12.2014
Бесіда друга. Щодо інтерпретацій історії. "Порівнявши святість Криму для російського народу зі значимістю Храмової Гори для іудеїв та мусульман, Путин надувається до розміру національно-релігійного спасителя. Смішно, але небезпечно для сусідів та для всієї правової міжнародної системи. Але, що цікаво. Його бажання як би відмінити фразу "Київ – мати міст руських", використовуючи "Крымнаш", можливо, й допоможе Києву зовсім позбавитися від такого "спадкоємця". А потім і Крим буде наш. Там же був наш Володимир!"
25.11.2014
Партія "Альянс лібералів і демократів за Європу" (ALDE), зібравшись в Лісабоні, Португалія, 20-22 листопада 2014 зазначає, що через 100 років після початку Першої світової війни, 75 років після початку Другої світової війни та 25 років після закінчення Холодної війни Європа стоїть перед новими викликами у сфері безпеки. Події в Україні викликали питання щодо тих припущень, які лежали в основі відносин між ЄС і Росією після закінчення Холодної війни.
05.11.2014
Бесіда перша. Цивілізація життя та цивілізація смерті. Коли в світі починаються серйозні події, чуємо про глибокі зміни, цивілізаційні конфлікти, великі зрушення у житті людей. Одним із конфліктних вузлів несподівано для декого стала Україна. Але не так несподівано для лібералів.
03.09.2014
Ще в березні при наявності реальної протидії і жорстких санкцій можна було дати зрозуміти Путіну, що світ не готовий миритися з руйнуванням системи безпеки і сформованих відносин у Європі. Чим довше терпіти кремлівський кримінально-чекістський "нарив" - тим страшніше наслідки, як для самих росіян, так і всього світу.
18.07.2014
16 липня у Брюсселі відбулося засідання Європейської Ради щодо ситуації в Україні. Рада наголошує на важливості ратифікації Україною Угоди про асоціацію з метою початку її вчасного тимчасового застосування.
13.07.2014
Померла Валерія Новодворська. Розум, честь і совість Росії. Різка, "недипломатична". До агресій СРСР, до імперських потуг Росії. До жлобства, "принципового" нахабства імперського шовінізму. Відсидентка. Принципова лібертаріанка, лідер партії, фактичний керівник газети, надалі - блискучий публіцист, письменниця, історик, політолог. Світла пам'ять.
11.07.2014
Від редакції: Ми розміщуємо аналітичну статтю наших колег, що співробітничають з Інститутом лібералізму. Кількість матеріалів на тему протистояння, нав’язаного північним сусідом, у Світовому павутинні надзвичайно велика, але аналітики як такої невистачає. Просимо інших колег долучитися до обговорення цієї теми.
25.06.2014
Рада ЄС із закордонних справ 23 червня провела засідання, на якому були ухвалені рішення з українського питання. Європейський союз вітає Петра Порошенка на посаді новообраного Президента України. ЄС підтримує мирний план як головну можливість щодо деескалації ситуації і схвалює рішучі дії Президента з відновлення миру і стабільності в Україні.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet