Головна Контакти Карта сайту
26 червня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

12.12.2013
Про результати Вільнюського Саміту і майбутнє Східного Партнерства.
12.12.2013
Коли я побачив посилання на статтю з Forbes "Банкрутство Януковича: чому Україна чекає зміна влади", здивувався: невже мільярдер-індиго даремно витрачав гроші на закупівлю ЗМІ для влади. Виявилося, що це російське видання журналу, а автор статті - Борис Грозовский.
11.12.2013
Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом. Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі.
10.12.2013
Восьмого грудня, в неділю, зібралося третє віче (марш мільйонів). На трибуні не помістилися всі бажаючі громадські активісти, журналісти, студенти, "апостоли", партійці (з’явилися, нарешті, і представники двох позапарламентських партій – це прогрес).
10.12.2013
Сталін був виразником сподівань російських люмпенів, сірої та безликої російської маси, що прийшла на зміну знищуваним і знищеним російським європейцям санкт-петербурзького періоду.
08.12.2013
Нелюдська, ніким не спровокована та нічим не виправдана "зачистка" Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада була організована для настрашення опозиції Захарченком за вказівкою Януковича. Фобії та імпульси не є підставою для дій політиків. Тепер уже не тільки деякі принципові політики та партії, але й величезна кількість людей розуміє, що цього президента та його неконституційну клептоманську владну вертикаль неможливо терпіти. Навіть його адепти. Але ж, як кажуть, вихід два рублі.
06.12.2013
Демократичне суспільство найлегше розпізнати за його постійним жалем, що воно ще недостатньо демократичне.
06.12.2013
Звертаюся саме до Вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежності. До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І буде пов’язане з цією країною. Більшість з Вас тут буде жити, працювати, створювати сім’ї, будувати своє майбутнє. Візьміть відповідальність на себе просто зараз - і Ви перетворите цю землю на діамант. Безмежно твердий і невимовно сяючий.
02.12.2013
Ми, російські літератори, звертаємося до наших українських колег та до всіх громадян України, хто хоче бачити її демократичною країною, відкритою для людей різних поглядів і різних культур. Ми, як і ви, відчуваємо себе частиною єдиної європейської цивілізації - і політичні сили, які прагнуть відторгнути нас з вами від неї, викликають у нас той же гнів, що й у вас. Ваша боротьба за право вибору свого шляху обіцяє бути важкою - але ми сподіваємося на ваш успіх: він став би для нас знаком того, що і ми, в Росії, можемо відстояти наші права і свободи. Ми з вами!
28.11.2013
Це історичний факт. У неділю до 150 тисяч людей вийшло на Європейську площу. Всеукраїнська акція з вимогою перевиборів всіх органів влади буде довгою, і її треба серйозно готувати. Всім разом.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet