Головна Контакти Карта сайту
20 вересня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛібералізм: теорія і практика

12.04.2016
Назва моєї сьогоднішньої промови - "Рішучість продовжувати". Сподіваюся, що багато присутніх тут експертів пробачать мою маленьку вільність з використанням у назві мови однієї з незліченних цитат, приписуваних Черчиллю. Вона звучить: "Успіх - не остаточний, невдачі - не фатальні, значення має лише рішучість продовжувати".
18.03.2016
Молоді реформатори з оновленої Київської міської організації партії обговорюють глобальні питання. І це добре. Але хочу звернути їх увагу і на певні питання саме столичного життя, яке має покращувати така чудова, обрана вже вдруге владна команда.
18.02.2016
Як добре, що я під час обговорення уряду у Верховній Раді був на концерті прекрасного композитора Скорика. Бачив тільки, як про всяк випадок багато гвардійців охороняли порядок навколо Ради, та у принципі після вранішнього мітингу було тихо. А от у Раді радилися шумно. Витворяли все, що могли. Голови комітетів розкритикували роботу "своїх" міністерств. Особливо вразили попередні рішення комітетів про невдалу роботу деяких міністрів, що в очах народу були раніше певним прикладом. Чи не означає це, що невдалою була робота цих комітетів?
10.02.2016
Інститут лібералізму після перерви продовжує серію публікацій для молодих людей, що цікавляться економікою. Зрештою, подібно політиці, економіка вже зацікавились ними. Писали ми колись про приватні острови, надалі більш теоретично - про парадигму власності, потім – про споживчу поведінку, тобто урахування "людського фактора". Останнім часом голова партії дещо написав про деолігархізацію, боротьбу з корупцією.
20.01.2016
Писали про корупцію давно, багато і незрозуміло, і що цікаво, майже без імен. А імена треба знати, особливо тих, хто ініціював і приймав неправосудні рішення. Хто з прокурорів та судей був "прихоплений" за "помилки", за знищення підприємств, зламані долі керівників та працівників, зрештою,- за зниження ВВП? Ніхто!
13.01.2016
"Війна продовжується не тільки на сході країни, але й на кожному сантиметрі, у тому числі Верховної ради. Шустрі ініціатори поправки, що обдурили ВР, уряд та всю Європу, думаю, розуміли, на що нариваються, та, скоріше за все, мали надію, що ніхто не помітить, а якщо помітить, не вкаже на них. А тих, хто навіть і не є 100%-но "п’ятою колоною", ані оточуючий Україну світ, ані робота уряду з МВФ та іншими інституціями, не цікавить абсолютно!"
06.01.2016
Причому, очевидно, одночасно одних бджіл проти інших. І саме це ми хотіли би змінити. Можна, безумовно сприяти діяльності Антикорупційного бюро, Антимонопольного комітету, відомства пані Ляпіної та іншим структурам. Можливо, сприяти і перетворенню форуму та руху в дещо більш конструктивне та правдиве.
06.01.2016
"Термін, застосовуваний АП, був би правильним, якби захід був системним, послідовним, правовим і на користь економіці. Поки нічого цього немає. Боротьба проти олігархів підміняється боротьбою проти підприємств. При цьому знищується виробництво, в чому держава взагалі досягло успіхів за чверть століття, і падає ВВП".
21.12.2015
Актуальність усвідомлення змісту термінів ПРАВДА та ІСТИНА в ситуації гібридного протистояння та інформаційних війн спонукає до необхідності деталізації вищенаведених термінів через виявлення відмінностей між ними та наступного ієрархічного упорядкування. Таке упорядкування буде корисним не тільки при формуванні оцінки заяв та виступів політиків та різного роду державних діячів як в Україні так і за її межами, які використовують зазначені терміни, а й для аналізу та систематизації елементів сучасного інформаційного простору. Викладене нижче є точкою зору автора і відповідає скоріше здоровому глузду, ніж вимогам формальності.
02.11.2015
Правління Transparency International Україна констатує намагання перших осіб держави встановити через генерального прокурора Віктора Шокіна особистий контроль над ключовими антикорупційними органами, аби змусити їх працювати у власних інтересах. Цим посадовці позбавляють Україну майбутнього без корупції, а громадян - можливості подорожувати Європою без віз.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet