Головна Контакти Карта сайту
17 лютого, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

31.01.2014
Парламентська Асамблея висловлює свою глибоку стурбованість у зв'язку з політичною кризою, яка виникла в Україні в результаті неочікуваного рішення української влади призупинити процедуру підписання угоди про асоціацію, в тому числі угоди про глибоку та всеохопну зони вільної торгівлі, з Європейським Союзом . Вона рішуче засуджує ескалацію насильства в протестах на Євромайдані, які вже призвели до щонайменше п'яти загиблих.
08.01.2014
Сенатори закликали лідерів у Сполучених Штатах і Європейському Союзі продовжити спільну роботу щодо активної підтримки мирного і демократичного розв'язання нинішньої кризи в Україні. США закликали демонстрантів і членів опозиції та громадянського суспільства в Україні проводити діалоги національного примирення. Всі політичні партії закликають утриматися від розпалювання ненависті або дій антисемітського або іншого характеру, які можуть розділити український народ.
13.12.2013
Провокатори недарма пригнали знаменитий бульдозер під стіни Адміністрації: бульдозер – єдиний зрозумілий їм інструмент вирішення проблем, символ і архетип. Кажете, скрепер? Усе одно бульдозер.
12.12.2013
Про результати Вільнюського Саміту і майбутнє Східного Партнерства.
12.12.2013
Коли я побачив посилання на статтю з Forbes "Банкрутство Януковича: чому Україна чекає зміна влади", здивувався: невже мільярдер-індиго даремно витрачав гроші на закупівлю ЗМІ для влади. Виявилося, що це російське видання журналу, а автор статті - Борис Грозовский.
11.12.2013
Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом. Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі.
10.12.2013
Восьмого грудня, в неділю, зібралося третє віче (марш мільйонів). На трибуні не помістилися всі бажаючі громадські активісти, журналісти, студенти, "апостоли", партійці (з’явилися, нарешті, і представники двох позапарламентських партій – це прогрес).
10.12.2013
Сталін був виразником сподівань російських люмпенів, сірої та безликої російської маси, що прийшла на зміну знищуваним і знищеним російським європейцям санкт-петербурзького періоду.
08.12.2013
Нелюдська, ніким не спровокована та нічим не виправдана "зачистка" Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада була організована для настрашення опозиції Захарченком за вказівкою Януковича. Фобії та імпульси не є підставою для дій політиків. Тепер уже не тільки деякі принципові політики та партії, але й величезна кількість людей розуміє, що цього президента та його неконституційну клептоманську владну вертикаль неможливо терпіти. Навіть його адепти. Але ж, як кажуть, вихід два рублі.
06.12.2013
Демократичне суспільство найлегше розпізнати за його постійним жалем, що воно ще недостатньо демократичне.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet