Головна Контакти Карта сайту
15 липня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

06.01.2016
"Термін, застосовуваний АП, був би правильним, якби захід був системним, послідовним, правовим і на користь економіці. Поки нічого цього немає. Боротьба проти олігархів підміняється боротьбою проти підприємств. При цьому знищується виробництво, в чому держава взагалі досягло успіхів за чверть століття, і падає ВВП".
21.12.2015
Актуальність усвідомлення змісту термінів ПРАВДА та ІСТИНА в ситуації гібридного протистояння та інформаційних війн спонукає до необхідності деталізації вищенаведених термінів через виявлення відмінностей між ними та наступного ієрархічного упорядкування. Таке упорядкування буде корисним не тільки при формуванні оцінки заяв та виступів політиків та різного роду державних діячів як в Україні так і за її межами, які використовують зазначені терміни, а й для аналізу та систематизації елементів сучасного інформаційного простору. Викладене нижче є точкою зору автора і відповідає скоріше здоровому глузду, ніж вимогам формальності.
02.11.2015
Правління Transparency International Україна констатує намагання перших осіб держави встановити через генерального прокурора Віктора Шокіна особистий контроль над ключовими антикорупційними органами, аби змусити їх працювати у власних інтересах. Цим посадовці позбавляють Україну майбутнього без корупції, а громадян - можливості подорожувати Європою без віз.
01.11.2015
"Оббрехали. Зненавиділи. Напали. Відібрали територію. Влаштували війну. Убили тисячі людей. По всій країні - біженці. А вони несуть квіти до посольства Росії, співчувають, плачуть".
29.10.2015
Виступ на симпозіумі “Якого кольору ХХІ століття?” в Інституті філософії 28 квітня 2015 року. Від редакції: Цей виступ Голови Ради Інституту лібералізму, Голови Політради ЛДПУ В.Н. Климчука опублікований у четвертому числі журналу "Філософська думка" за 2015 рік. Питання розуміння історії, аналізу мотивів дій чи пошуків історичних закономірностей тільки починають ставитись у вітчизняній філософії.
11.10.2015
Для партії конституціоналістів неможливо було пройти повз питання конституції. На засіданні політради за тиждень до з’їзду ми саме говорили про те, що в конституції унітарної держави в принципі не повинно бути різних статусів територій, тим більше – посилань в конституції на окреме законодавство, що регулює статус тих чи інших адміністративних одиниць. Аналіз, що ми його провели на з’їзді, був особливо цікавим для молоді.
03.07.2015
Бесіда четверта: Міжнародне право і кінець "імперії зла-2" Цю бесіду ми будемо з вами вести другою українською мовою, тобто на тій мові, яка зараз називається російською. До речі, в одному з сучасних досліджень, що має непряме відношення до мовних питань, наведена така цитата: "Справжня білоруська мова є доволі цікавим пам'ятником, який наші вчені мали б ретельно вивчати, тому що він багато чого пояснює в російських літописах і в філології нашої мови. Його можна назвати батьком вeликоросійского наріччя. Це, мабудь, та сама мова, якою говорили в Пскові та Новгороді при варягах. Енциклопедичний лексікон. Санкт-Петербург, 1836. Т.7. с. 569 ".
27.05.2015
Від редакції. Стаття відомого російського письменника є одним з підтверджень наших припущень щодо російської "цивілізації смерті". "На міру і смєрть красна" - стверджує їхній пахан. Звичайно, не відносно себе. Народ не проти. Поки що...
09.05.2015
В одній країні з'явилися так звані нічні вовки, причому, виявляється, вони виконують обов'язки, в тому числі, і за державний рахунок. Вламуються ці вовки в західні кордони, щоб помахати проклятим сусідам гвардійською смугастою стрічкою, показати, що вони самі круті. Також вовки можуть мародернічать і насильничати. Ці вже зовсім шакали. Вивертати унітази з грузинських туалетів. Вивозити вугілля, метал і цілі заводи з Донбасу. Збивати цивільний літак і дарувати подрузі впалу з небу помаду. Вичистити "свою" зону Німеччини, вивезти все більш-менш цінне, згвалтувати мільйон німкень.
19.04.2015
Політичну відповідальність мають розділити з Януковичем політичні структури, що приймали рішення про повернення до першої Конституції. Це ПР, КПУ та НП. І всі три мають бути заборонені саме за це, про що ми завжди прямо говорили. Неважливо, в якому стані нині ці партії. Вони мають щезнути назавжди. Особисту політичну відповідальність мають понести перші керівники, члени центральних політичних органів, депутати парламенту від цих партій. Не забудемо про так званих тушок. Зрештою, інші депутати з безпекових та інших тактичних причин також відповідальні за чотири роки розвалу держави та здачі країни "північному ведмедю".
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet