Головна Контакти Карта сайту
16 жовтня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

21.12.2014
Бесіда друга. Щодо інтерпретацій історії. "Порівнявши святість Криму для російського народу зі значимістю Храмової Гори для іудеїв та мусульман, Путин надувається до розміру національно-релігійного спасителя. Смішно, але небезпечно для сусідів та для всієї правової міжнародної системи. Але, що цікаво. Його бажання як би відмінити фразу "Київ – мати міст руських", використовуючи "Крымнаш", можливо, й допоможе Києву зовсім позбавитися від такого "спадкоємця". А потім і Крим буде наш. Там же був наш Володимир!"
25.11.2014
Партія "Альянс лібералів і демократів за Європу" (ALDE), зібравшись в Лісабоні, Португалія, 20-22 листопада 2014 зазначає, що через 100 років після початку Першої світової війни, 75 років після початку Другої світової війни та 25 років після закінчення Холодної війни Європа стоїть перед новими викликами у сфері безпеки. Події в Україні викликали питання щодо тих припущень, які лежали в основі відносин між ЄС і Росією після закінчення Холодної війни.
05.11.2014
Бесіда перша. Цивілізація життя та цивілізація смерті. Коли в світі починаються серйозні події, чуємо про глибокі зміни, цивілізаційні конфлікти, великі зрушення у житті людей. Одним із конфліктних вузлів несподівано для декого стала Україна. Але не так несподівано для лібералів.
03.09.2014
Ще в березні при наявності реальної протидії і жорстких санкцій можна було дати зрозуміти Путіну, що світ не готовий миритися з руйнуванням системи безпеки і сформованих відносин у Європі. Чим довше терпіти кремлівський кримінально-чекістський "нарив" - тим страшніше наслідки, як для самих росіян, так і всього світу.
18.07.2014
16 липня у Брюсселі відбулося засідання Європейської Ради щодо ситуації в Україні. Рада наголошує на важливості ратифікації Україною Угоди про асоціацію з метою початку її вчасного тимчасового застосування.
13.07.2014
Померла Валерія Новодворська. Розум, честь і совість Росії. Різка, "недипломатична". До агресій СРСР, до імперських потуг Росії. До жлобства, "принципового" нахабства імперського шовінізму. Відсидентка. Принципова лібертаріанка, лідер партії, фактичний керівник газети, надалі - блискучий публіцист, письменниця, історик, політолог. Світла пам'ять.
11.07.2014
Від редакції: Ми розміщуємо аналітичну статтю наших колег, що співробітничають з Інститутом лібералізму. Кількість матеріалів на тему протистояння, нав’язаного північним сусідом, у Світовому павутинні надзвичайно велика, але аналітики як такої невистачає. Просимо інших колег долучитися до обговорення цієї теми.
25.06.2014
Рада ЄС із закордонних справ 23 червня провела засідання, на якому були ухвалені рішення з українського питання. Європейський союз вітає Петра Порошенка на посаді новообраного Президента України. ЄС підтримує мирний план як головну можливість щодо деескалації ситуації і схвалює рішучі дії Президента з відновлення миру і стабільності в Україні.
06.05.2014
Схід України охоплений збройним рашистсько-фашистським заколотом. Терор проти опонентів, розгони арматурою їх мітингів і ходів, захоплення заручників, переслідування ЗМІ, погроми - все це не залишає сумнівів у тому, які порядки встановлять ці люди, якщо їм вдасться закріпитися при владі. Це будуть фашистські порядки. І невипадково на чолі руху найчастіше виявляються активісти російських неофашистських організацій на кшталт РНЕ.
20.03.2014
Зараз, коли я пишу ці рядки, радянські мародери розтягують на частини український і татарський Крим. Так колись кати на Голгофі ділили мізерний одяг Христа.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
09.08.2019  11:01 / Заяви
Київ – 2020
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet