Головна Контакти Карта сайту
23 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

19.02.2013
В пострадянській Україні демократичні принципи завжди знаходилися під загрозою якщо не знищення, то безлічі порушень, підмін та фальсифікацій. Нині ці принципи майже не діють, зате розгорнута величезна спекулятивна кампанія щодо пропагування "прямої" демократії у вигляді загальноукраїнських референдумів. Досвід кучмівського референдуму на них не діє. Головне – маніпуляція. Може, й не поведуться на російську Україну, але можуть благословити інші забаганки влади, що крокує до авторитаризму. В той же час досвід місцевих референдумів (США) або постійної прямої демократії у деяких невеликих кантонах Швейцарії практично невідомий в Україні.
19.02.2013
Четверо невідомих у масках спалили ресторан. Загинули дві жінки. Невідомі "тиснуть" на діючих депутатів, відкривають на них справи. Наша преса рясніє такими повідомленнями. Ніхто й не збирається розслідувати, хто ж такі ці невідомі. Тому жодного розкриття інкогніто немає. Населення вже серйозно думає, що треба якось самостійно захищатися від невідомих.
06.02.2013
Нагальне питання сьогоднішнього дня – де моральні авторитети, де національна еліта, де взірці поведінки, де носії тих ідей, які надихають, вселяють надію, кличуть за собою, малюють перспективу майбутнього, нарешті, де самі ідеї? Чи є взагалі на них попит і пропозиція? “Хапок” і “кидок” – це те, що демонструють герої нашого часу в усіх сферах життя. У відповідь – байдужість чи надто кволий опір людей, зневірених у можливості перемін. І ще одна прикмета часу – розвинута до небачених у світі розмірів демагогія. І ще одне питання, мабуть, головне для даного тексту – як так сталося?
21.09.2012
Сенат США одностайно прийняв резолюцію, представлену Комітетом з міжнародних відносин Сенату (автор сенатор Джеймс Інхоф (James Inhofe), співавтор - сенатор Дік Дурбін (Richard "Dick" Durbin). (Резолютивна частина документа)
13.08.2012
Коли з "гегемонами" змішалися "правильні пацани", які одну мову псують, а інших мов не вчать, проголошуючи російську єдиною правильною, приймається закон, який мало має відношення до відомої Хартії.
24.05.2012
Європарламент закликав Україну провести чесні парламентські вибори, реформи та звільнити засуджених за політичними мотивами.
25.03.2012
В Україні корупція є одним із питань, яке потребує невідкладного розв'язання. Вона становить значну загрозу для демократії, реалізації принципу верховенства права і закону, соціального прогресу і лібералізму, національної безпеки. Тому створення дієвої системи запобігання корупції, розробки і впровадження комплексу організаційно-правових заходів для протидії цьому явищу, виявлення та подолання її соціальних передумов і наслідків стало одним із пріоритетів держави.
04.03.2012
У березні 2007 року великі надії покладалися на стабільний демократичний розвиток України. Тоді країна вважалася світочем демократії на тлі інших країн колишнього Радянського Союзу, і вона могла пишатися проведенням чесних та прозорих виборів на відміну від інших країн регіону. Завдяки цьому Європейський Союз зміг запропонувати Україні тісніше співробітництво та відкрити шлях "Східному партнерству" - амбітній ініціативі, покликаній зміцнити політичне зближення та економічну інтеграцію до ЄС його шести Східноєвропейським країнам-партнерам.  
23.02.2012
Чомусь згадав я нещодавно, як прикольні близнюки п.п. Капранови, які мені були симпатичні ярмарковою організацією продажів своєї літпродукції, якось щиро вирішили допомогти п.п. Красовицькому, Мирському та Фельдману у рішучій боротьбі з ксенофобією, вже не в українській історії або в українській літературі, а в шкільній програмі з зарубіжної літератури.
21.02.2012
Кейблгейт, як із подачі Асанжа вже названо публікацію понад 250 тис. секретних депеш американських дипломатів, у рамки класичних скандалів не вкладається.
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet