Головна Контакти Карта сайту
23 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

24.08.2013
Посеред океану різних рейтингів Україна завжди асоціюється з найнижчими позиціями. Зокрема у нас мало свободи – для громадян, ЗМІ, бізнесу. Концентруючись на своєму негативній позиції, успіху не зробиш, підтримки народу не заслужиш. Ми і без рейтингів знаємо, що хочемо жити краще.
23.08.2013
Від редакції: зачепивши одночасно різні реальні моменти діяльності (або бездіяльності) громадських структур, автор відверто представляє увазі наших активістів декілька нестандартних, а в чомусь інколи й суперечливих рецептів активізації роботи заради досягнення програмних цілей. Рецептів, що можуть здатися максималістськими.
12.08.2013
"Оновлена парламентська опозиція запізняється майже в кожній своїй реакції. Про випередження нема чого й говорити. Негоже надто лаяти депутатів, бо знаходяться вони під постійним економічним та просто силовим пресом. Але треба пам’ятати, що саме їхні недостатні дії та віддалення від народу, правова необізнаність, непослідовність не дали можливості отримати більшість, а після неотримання більшості – рішуче протистояти фальсифікаціям".
12.08.2013
Знову розпалюються пристрасті навколо футбольного суддівства. В історичний період рішучого захоплення відомим угрупованням усієї вертикалі влади, промислових підприємств, імпорту, експорту, багатьох бізнесів і всіх територій країни вже не дивно, що говорять про український футбол, так само як не дивно і те, що відомого пана Колліна сприймають з саркастичною посмішкою. Він, хоч і іноземець і цілком вільний, але влаштований в Україні непогано. Чому б не підробити на людських слабкостях ...
02.07.2013
За минуле десятиліття Туреччина та Бразилія пережили період стрімкого економічного зростання і перетворилися в ринки, чий вплив на міжнародній сцені продовжує збільшуватися. Тим не менш, в останні три місяці обидві країни опинилися паралізованими масовими демонстраціями своїх громадян, що висловлюють серйозну незадоволеність діями урядів. Так що ж там відбувається насправді, і не захлесне чи ця хвиля невдоволення та інші держави?
01.07.2013
Френсіс Фукуяма (Francis Fukuyama) - американський соціальний філософ і політолог, постійний консультант корпорації RAND, співробітник факультету громадської політики в Університеті Джорджа Мейсона у Вашингтоні, професор Школи поглиблених міжнародних досліджень Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, почесний доктор Коледжу Штату Коннектикут і Коледжу Доан, член американської Асоціації політичної науки, Ради з міжнародних відносин, Тихоокеанського Ради з міжнародної політики та організації "Глобальна ділова мережа", член редакційної колегії журналу "The Journal of Devocracy". Представлена ​​тут робота вперше опублікована в 2012 році. Автор вважає, що всьому світові потрібна серйозна інтелектуальна дискусія про соціально-економічному устрої, оскільки нинішня форма глобалізованого капіталізму руйнує базу середнього класу, на якому тримається ліберальна демократія.
30.06.2013
Підійшла дата „свята”. Узурпатори – президент та його партія вітають громадян з ним. Цинізм – унікальний. Було й дещо гумористичне – Київобленерго „відзначило” цей день масовим відключенням електрики. Ліберальні демократи – конституціоналісти, правознавці, захисники права та друзі правозахисників,- незважаючи на плюндрування Конституції в нашій країні (за нещодавнім флешмобом громадських активістів – розп’яття), знущання над конституційним процесом, повинні зберігати ясність розуму і не впадати у відчай. Коли дійсно настане свято торжества права, залежить і від нас!
15.04.2013
"Все робиться виключно для блага владної верхівки. Про європейське місто, матері міст руських не йдеться, як і про місію керівництва досить великої держави. Панують зарозумілість, хамство та непрофесіоналізм "временщиків". Відсутнє планування. З усього цього виходить, що починати треба з голови, а не чистити народ із хвоста."
25.03.2013
"Я особисто думаю, що для блага країни, якщо вже все зійшлося на узурпації влади династією Асадів (не партією) протягом 40 років, то Асад сам мав би піти. Якщо за два роки війни жодна зі сторін не перемогла, то не все так просто, як подає асадівська пропаганда. Зрештою, ті сирійці, що попали під килимові бомбардування асадівської армії, можуть сказати дещо інше про справжню та несправжню опозицію, природність та неприродність повстання та про свою власну справжність".Щодо статті Симона Переця “Опозиція – це інструменти США в Сирії. Думки справжніх сирійців щодо громадянської війни”.
18.03.2013
"Бригадники" сповнені любові та поваги до ФСБ у всіх її історичних іпостасях, починаючи від ЧК-ОГПУ і так далі. Всі реінкарнації ЧК-КГБ бригада іменує "неодворянством", "правоохоронними" і "державо-утворюючими патріотичними" органами, діяльністю яких, включаючи ГУЛАГ, росіянам слід пишатися. Будь-який недостатньо поважаючий ВЧК-ФСБ учасник віртуальних дискусій оголошується бригадою "ворогом Росії, русофобом і зрадником батьківщини".
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet