Головна Контакти Карта сайту




19 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

Вхід



Український президент спалює мости в Європу і щось (когось) іще!?

28.09.2019

Укр Observer
Версія для друку
Насамперед ознайомимося зі статтею про те, як український президент спалює мости в Європу, що оперативно з’явилася в EU Observer. Цитата:"Санкції, які критикує Зеленський, дорого обходяться Євросоюзу, країни-учасниці якого ширше торгують з Росією, ніж США, і який підписав договір про асоціацію з Києвом. І саме багато в чому завдяки твердій позиції Меркель антиросійські санкції продовжуються щороку, всупереч протестам таких російським друзів в Євросоюзі як Будапешт, Нікосія і Рим. А газопроводи, що будуються, не підпадають під санкції ні ЄС, ні США, тому претензії зайві. Одкровення Зеленського в середу цілком можуть нашкодити його зв'язкам з владою ЄС, підігруючи російським інтересам. Крім того це може вдарити по його авторитету удома, де 41-річний колишній ТВ-комік стикається з критикою, що він, мовляв, не достатньо підготовлений для цієї посади".

Якщо таке кажуть солідні європейці (або за новітнім правописом европейці), провокуючи хайп на наших політшоу з колишніми українськими депутатами, яких нікуди не взяли, та у професійній жовтій пресі типу "страна", це треба "обсосати". До речі, офіційні патріотичні опозиціонери і навіть окупаційні поки мовчать.

Цікаво також те, що написав Бернд Йоганн (Дойче Велле Україна), редактор, колумніст, публіцист, блогер, вибирайте самі. Цитую. "…коли йдеться про Дональда Трампа, то Зеленський, здається, мусить і хоче довести, що він готовий служити й президентові США. Мабуть, украдливість - саме той термін, який влучно й водночас у рамках норм пристойності описує оті вкрай улесливі, націлені на беззастережну співпрацю слова Зеленського…Зеленський схвально відгукнувся про санкції США проти Росії, а також про американську військову допомогу для Збройних сил України… Зеленський таки отримав нагоду порозмовляти з "містером президентом", який і досі ще жодного разу не приймав його в себе в Білому домі... Виходить, що телефонна розмова для Трампа та Зеленського стала ще й нагодою пліткувати про німецьку канцлерку та президента Франції Еммануеля Макрона.

Трамп говорив не загалом про досить поширену в Україні корупцію та непрозорий непотизм. Він однозначно вимагав проведення розслідування проти сина Байдена. І підтримувати в цьому Україну мають не американські органи юстиції, а саме особистий адвокат Трампа. В той час, коли проводилася ця телефонна розмова, Трамп призупинив надання України військової допомоги (формально довести це проблематично,бо призупинка стосувалася усіх реципієнтів -Укр Observer). І той підігравав Трампу, тому що по-іншому не міг і не хотів.

Зеленський, чия партія нещодавно потурбувалася про те, щоб в Україні за зразком США став можливим імпічмент президента, тепер зумів своєю політикою украдливості щодо Трампа дати більше шансів для процедури імпічменту в Вашингтоні" (далеко не факт - Укр Observer).

Ніяким чином не втручаючись у внутрішні справи США зайвими коментами, можна сказати, що реакція на скаргу ЦРУшника у Білому домі та подальша активність представників Демпартії скидаються на останню відчайдушну спробу звалити Трампа. І вся ця хрінь, як каже сучасна молодь, чи хрінова пінаколись спаде. Хтось буде у виграші. Підозрюю, що це саме Трамп, який гарантує собі другий термін.

Та когось треба "спалити". На превеликий жаль, першим гордо пішов у відставку наш справжній друг Волкер, який взагалі до реалізації тих чи інших бажань Трампа мав відношення дуже побічне. У нас теж дехто пішов іще раніше.

Але визнаємо, що Трамп був правий щодо учасників "нормандського ніби процесу" у сенсі реальної допомоги країні, що знаходиться на "передку" боротьби з Московією. Зеленський підтримав Трампа, нехай украдливо і улесливо, як висловився пан Йоганн.

І це зрозуміло. Поспілкувавшись із Макроном ще до своєї перемоги, здійснивши перші візити у Францію та Німеччину, президент недипломатично розраховував на ґрунтовну політичну підтримку. Реальність була дещо іншою.

Вільний світ грає "в довгу", різноманітно, послаблюючи Мордор, примушуючи його або повернутися в сім’ю, або зникнути. Це велика політика століть. Він має ще й поточні проблеми та інтереси. А Україна кожен день втрачає кращих людей.

Які діячі, такі й тлумачі. І по газопроводах претензії зайві… Не будемо сильно хвилюватися щодо образ. У закритому режимі кажуть колегам в очі багато чого. І наш навчиться.
В результаті Зеленський сказав остаточно, щоби не дуже ображалися европейці: "Дякую всім, але я сказав правду".
І останнє. Поки що невідомо, до чого домовилися президенти США та України на закритій частині зустрічі. Маємо надію, що реальні серйозні рішення були прийняті. Будемо уважні та неметушливі.

Лібералізм: теорія і практика
Новини ЛДПУ
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet