Головна Контакти Карта сайту
23 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗеєв Українець: Україна визволяє заручників Кремля

07.09.2019

Зеєв Українець /
Версія для друку
Процес пішов."Обмін полоненими" почався.

Різні вже були обміни, офіційні та неофіційні. Зараз Україна визволяє своїх незаконно утримуваних Кремлем громадян, військових та цивільних, затриманих та викрадених. Вона зобов’язана це робити. Навіть якщо обмін має затвердити сходка кумів:ватажка московської федерації та головного колаборанта. Куми ненавиділи попереднього президента України. Думають, що випробовують нинішнього. Побачимо, як воно далі буде.

Україна повертає героїв, а видає Московії агресорів, бандитів, терористів, колаборантів. Ізраїль видавав із своїх комфортабельних тюрем тисячі арабських терористів за одного свого військового. І це був обов’язок держави. Одного Сенцова вартобуло обміняти на тисячу мерзотників. І з цією думкою треба буде звикнутися.

Тепер державі, політикам, громадськостітреба визволяти інших бранців, у тому числі кримчан, яких Московія майже не видає, бо незаконно та проти волі самих заручників уважає їх своїми громадянами. Крим записаний нині у конституціях двох країн. Це політичні реалії. І раціонального виходу з них нема. Якась одна має встояти.Хотілося би діждатися, коли Московія нарешті повернеться у початкові межі свого середньовічного князівства.

А наші громадяни, що їздять і літають до Мордору, повинні бути завжди готовими до провокацій, що у кращому разі можуть призвести до довгого перебування у полоні. Самі знаємо громадян-патріотів, яких пробували виманювати у Москву. Треба бути пильними.

Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet